Про сервіс Pozichka

Pozichka надає послуги по отриманню термінових мікропозик. У нас є унікальна відмінність від інших компаній на нашому ринку — від успішного проходження онлайн-скорінгу до зарахування коштів на картку проходять лічені хвилини. Наш надійний сервіс допоможе вам отримати гроші протягом декількох хвилин після вашої заявки. Кредити надаються ТОВ «ІНФІНАНС».

Нашу компанію було створено у 2014 році і у нас є потрібна компетенція та впевненість в тому, що ми можемо стати вашим надійним кредитором в той момент, коли вам це найбільше потрібно.

Прийом заявокцілодобово
Працює7 днів на тиждень
Немає комісій та перших внесків

Компанія Pozichka відповідально підходить до набору своїх співробітників, що відбивається у високій компетенції та професійності у роботі з клієнтами. Ми знаємо, що для деяких людей звернення за позикою — це неприємна процедура, ми це розуміємо та хочемо, щоб наші позичальники відчували себе впевнено при спілкуванні з нами.

 

Документи сервісу Pozichka

Ми завжди прислухаємося до думки наших клієнтів. Для нас дуже важливо, що ви думаєте про зручность отримання послуг, якість нашої роботи та компетенції наших співробітників. Ваша думка — це орієнтир для подальшого вдосконалення нашого сервісу.

 

Контактна інформація

Ми із задоволенням відповімо на всі питання, які вас цікавлять, цілодобово з понеділка по неділю.

 Фізична адреса: Україна, 01033, Київ, вул. Жилянська, 41.