Про сервіс Pozichka

Pozichka надає послуги по отриманню термінових мікропозик. У нас є унікальна відмінність від інших компаній на нашому ринку - від успішного проходження онлайн-скорингу до зарахування коштів на карту проходять лічені хвилини. Наш надійний сервіс, допоможе вам отримати гроші протягом декількох хвилин після вашої заявки. Кредити надаються ТОВ «ІНФІНАНС»

Наша компанія була створена в 2014 році і у нас є потрібна компетенція і впевненість в тому, що ми можемо стати вашим надійним кредитором в момент, коли вам це найбільше потрібно.

Прийом заявок цілодобово
Працює 7 днів на тиждень
Немає комісій і перших внесків

Компанія Pozichka відповідально підходить до набору своїх співробітників, що відбивається у високій компетенції та професіоналізм в ході роботи з клієнтами. Ми знаємо, що для деяких людей звернення за позикою - не сама комфортна процедура, ми це розуміємо і хочемо, щоб наші позичальники відчували себе впевнено при спілкуванні з нами.

Ми завжди прислухаємося до думки наших клієнтів. Для нас дуже важливо, що ви думаєте про зручність наших послуг, якість нашої роботи і компетенції наших співробітників. Ваша думка - це орієнтир для подальшого вдосконалення нашого сервісу.

Контактна інформація

Ми з задоволенням відповімо на ваші запитання цілодобово з понеділка по неділю.

Фізична адреса: Україна, 01033, Київ, вул. Жилянська, 41.