Лояльність Pozichka

Програма лояльності Pozichka – це комплекс спеціальних пропозицій для існуючих клієнтів і клієнтів, які звернулися до нас за рекомендацією. Досить один раз скористатися нашими послугами - і ви автоматично стаєте учасником програми лояльності.

Збільшуй суму кредиту до 15000 гривень

За умовами програми лояльності нашого сервісу, всі клієнти Pozichka після вдалого погашення першого кредиту до 2000 грн., Отримують можливість брати кредити на велику суму.

  • 1 Перший кредит до 4000 грн.
  • 2 Другий кредит до 6000 грн.
  • 3 Третій кредит до 8000 грн.
  • 4 Четвертий кредит до 15000 грн.
Для взяття максимальної суми необхідно вчасно погашати всі попередні кредитні позики в межах нашого сервісу.

Отримуйте промокоди на знижки по кредиту

Користуючись послугами сервісу онлайн кредитування Pozichka, ви можете отримати акційний промокод на знижку і заощадити гроші при оформленні наступного кредиту. Знижка нараховується при введенні промокодом на сайті і діє відповідно до умов діючої акції, дізнатися про які ви можете в даному розділі або групах соціальних мереж сервісу Pozichka. Розташування поля введення промокодом на сайті вказано нижче.

Calculator

Залишайтеся з нами і завжди отримуйте більше!

Отримуйте бонуси за кожного нового клієнта Pozichka

Мотиваційна програма «Онлайн друзі Pozichka» дозволяє вам отримувати бонусні бали за нових клієнтів сервісу Pozichka, які зареєструвалися в системі і взяли кредит за вашою рекомендацією. Бонусні бали будуть переводитися в гроші і перераховуватися на вашу платіжну карту.

Щоб стати учасником мотиваційної системи, необхідно оформити кредит, отримати Промокод з особистим ідентифікатором і розповісти своїм друзям про наш сервіс із зазначенням промокода.

За кожного клієнта, який оформив кредит і ввів ваш ідентифікатор, вам нараховується бонус в 50 гривень. Ваш друг привів свого знайомого, і тим самим поповнив свій бонусний рахунок на 50 гривень, а ваш — на 25 гривень. Знайомий вашого друга привів свого друга, поповнивши таким чином свій рахунок на 50 гривень, вашого друга — на 25 гривень, а ваш — на 15 гривень.

Термін дії та кількість разів використання промокодом не обмежені, тому ви можете отримувати прибуток на постійній основі. Нарахування бонусних грошей та зарахування на вашу платіжну карту здійснюється з 1 по 10 число наступного календарного місяця.

Детальніше ознайомитися з правилами мотиваційної програми «Онлайн друзі Pozichka» ви можете, відкривши прикріплений документ Правила мотиваційної програми «Онлайн друзі Pozichka»