Просте отримання онлайн кредиту

Хто може взяти онлайн кредит?

Будь-який громадянин України, який досягнув 18-річного віку та має банківську платіжну картку будь-якого банку України.

1

Ваш перший кредит

 от 250 до 4000 грн.
  • За допомогою калькулятора на сайті розрахуйте необхідну суму і термін кредиту, натисніть «Подати заявку».
  • На вказаний вами номер мобільного телефону надійде SMS-повідомлення з паролем для реєстрації в особистому кабінеті. Оформіть коротку анкету на отримання кредиту.
  • Протягом 5 хвилин ви отримаєте повідомлення про результат розгляду заявки. В особистому кабінеті, необхідно доповнити інформацію про себе, а також визначити спосіб отримання грошей (на банківську платіжну карту або через грошовий переказ у відділенні АТ «Ощадбанк»).
  • Протягом 2 хвилин гроші будуть перераховані на банківську платіжну карту або доступні через годину в касі АТ «Ощадбанк» (в залежності від Вашого вибору).

Після погашення першого кредиту ви отримуєте можливість брати кредит на більшу суму, після підписання відповідного кредитного договору. Крім того, Pozichka приготувала ще більше цікавих бонусів для постійних клієнтів за системою лояльності.

2

Наступні кредити

 от 4000 до 15000 грн.
  • Натисніть кнопку «Особистий кабинет»Вкажіть номер мобільного телефону та пароль, який ви створили під час реєстрації. Після чого ви потрапите в свій особистий кабінет.
  • Оберіть на калькуляторі в особистому кабінеті необхідні суму та строк.
  • В особистому кабінете оберіть бажані суму та строк кредиту. Після успішного погашення першого кредиту, ви зможете брати більшу суму за системою лояльності.
  • Протягом 2 хвилин Ви отримаєте повідомлення про результат розгляду заявки. За 2 хвилини гроші будуть перераховані на банківську платіжну картку, або доступні за годину в касі АТ «Ощадбанк» (в залежності від Вашого вибору).

Сервіс Pozichka піклується про безпеку ваших даних. Ми не передаємо дані про вас і вашої банківської карти третім особам. Більш докладно про безпеку наданої інформацією ви можете дізнатися, ознайомившись з політикою використання персональних даних та інформаційної безпеки.