Просте отримання онлайн кредиту

Хто може брати онлайн кредит?

Будь-який громадянин України, який досяг 20-річного віку і має діючу банківську платіжну карту будь-якого банку України.

1

Ваш перший кредит

от 250 до 4000 грн.
  • За допомогою калькулятора на сайті розрахуйте необхідну суму і термін кредиту і натисніть «Подати заявку».
  • Оформіть коротку анкету на отримання кредиту. На вказаний вами номер мобільного телефону буде відправлено SMS-повідомлення з паролем для реєстрації в особистому кабінеті.
  • Після реєстрації ви отримаєте доступ в особистий кабінет, де необхідно доповнити інформацію про себе, а також визначити спосіб отримання грошей (на банківську платіжну картку або через грошовий переказ у відділеннях АТ «Ощадбанк»).
  • Протягом 5 хвилин ви отримаєте повідомлення про результат розгляду заявки. Протягом 2 хвилин гроші будуть перераховані на банківську платіжну карту або доступні через годину в касі АТ «Ощадбанк» (в залежності від Вашого вибору)
  • Кредитний договір буде доставлений Вам на поштову адресу або через представника компанії для підписання на наступний робочий день. Підписання договору необхідно для успішного отримання наступних кредитів великих за сумою. Ознайомитися з договором Ви можете натиснувши на кнопку нижче.

Після погашення першого кредиту ви отримуєте можливість брати кредит на велику суму, після підписання відповідного кредитного договору. Так само Pozichka приготувала ще більше цікавих бонусів для постійних клієнтів по системі лояльності.

2

Наступні кредити

от 4000 до 15000 грн.
  • Натисніть кнопку «Особистий кабінет». Вкажіть номер мобільного телефону і пароль, який ви створили при реєстрації. Після чого ви потрапите в свій особистий кабінет.
  • Виберіть на калькуляторі в особистому кабінеті необхідну суму та строк
  • В особистому кабінеті виберіть бажану суму і термін кредиту. Після вдалого погашення вашого першого кредиту, ви можете брати більшу суму за системою лояльності.
  • Протягом 2 хвилин ви отримаєте повідомлення про результат розгляду заявки. Через хвилину гроші будуть перераховані на банківську платіжну карту або доступні через годину в касі АТ «Ощадбанк» (в залежності від Вашого вибору)

Сервіс Pozichka піклується про безпеку ваших даних. Ми не передаємо дані про вас і вашої банківської карти третім особам. Більш докладно про безпеку наданої інформацією ви можете дізнатися, ознайомившись з політикою використання персональних даних та інформаційної безпеки.